Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Jednostki podległe

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Promocja gry miejskiej "Krakowiacy w mieście"

Promocja gry miejskiej "Krakowiacy w mieście"

Chcesz cofnąć się do początków XX wieku i Krakowa czasów Franciszka Józefa? Przyjdź 13 maja 2022 r. o godz. 10:00 przed Collegium Novum i weź udział w grze miejskiej! Wydział Historyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotował mobilną grę miejską!

W ubiegłym roku informowaliśmy o otrzymaniu środków z Rektorskiego Funduszu Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi na realizację projektu "Platforma gamifikacyjna „Action Track” – innowacyjne i integrujące narzędzie w dydaktyce Wydziału Historycznego" ☺️ Kieruje nim pani profesor Marta Kurkowska-Budzan z Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorka gry "Krakowiacy w mieście" 🥰 13 maja odbędzie się jej promocja, którą pomogła przygotować firma Good Games z paniami Justyną Gołąbek i Sabiną Konior na czele.

Zachęcamy do zapisów: https://bit.ly/KrakowiacyGra-ZAPISY

 

Jej uczestnicy podczas spaceru cofną się do początku XX wieku i wcielą w role Krakowiaków - mieszkańców podkrakowskich wsi załatwiających sprawunki w mieście. Przed każdą Krakowianką i Krakowiakiem ważna, życiowa misja. Powodzenie w grze zależy od spostrzegawczości, odrobiny wiedzy o kulturze i historii miasta, a przede wszystkim – od odwagi w podejmowaniu wyzwań.


Czego potrzebujesz?

  • około trzech wolnych godzin ,
  • bezpłatnej aplikacji Action Track,
  • wygodnych butów,
  • dobrze naładowanego telefonu/tabletu i dostępu do Internetu.


Przyjdź, zagraj i zdobądź cenne nagrody rzeczowe!

 

Regulamin gry