Kurs języka starogreckiego dla studentów Wydziału Historycznego

Wszystkich zainteresowanych językiem starogreckim zapraszamy na specjalny kurs dla studentów naszego Wydziału!

Ciekawa propozycja dla studentów Wydziału Historycznego!

• Interesuje Cię starożytność?
  • Chciałbyś nauczyć się języka starogreckiego?
Zapraszamy na kurs "Język starogrecki - Vestibulum"
  • 60 godzin,
  • I i II semestr,
  • grupa I poniedziałek, 9:45 - 11:15, sala 17, ul. Gołębia 13
  • grupa II czwartek 8:00- 9:30, sala 17, ul. Gołębia 13

Lektorat języka starogreckiego jest skierowany do studentów, którzy nie mieli do tej pory styczności z tym językiem. Zajęcia mają na celu przygotowanie do czytania tekstów oryginalnych: zarówno klasycznych, jak i greki chrześcijańskiej. Będziemy pracować z podręcznikiem "Athenaze" t. I oraz dodatkowymi materiałami.
Osoby, które ukończyły pierwsze dwa semestry lektoratu, mogą kontynuować naukę - zajęcia dla grupy zaawansowanej odbywać się będą w czwartek - 9:45-11:15 (sala 33, Gołębia 13).

Zapisy bezpośrednio u prowadzącego zajęcia; prosimy o kontakt z dr Jakubem Kuciakiem jakub.kuciak@uj.edu.pl