Międzynarodowa konferencja naukowa Genoa, Venice, and Their Colonies Compared, 13th to 16th Century. People, Power, and Art

Zachęcamy do udziału w konferencji naukowej.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej Genoa, Venice, and Their Colonies Compared, 13th to 16th Century. People, Power, and Art, która odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia (sobota-niedziela) w Pałacu Biskupa Erazma Ciołka, oddziale MNK, ul. Kanonicza 17. To druga z cyklu konferencji współorganizowanych przez Instytut Historii Sztuki we współpracy z Institut für Europäische Kunstgeschichte uniwersytetu w Heidelbergu.

Szczególnie gorąco zapraszamy na tzw. wykład wieczorny The Projection of Power in two thirteenth-century Italian Maritime Republics, który wygłosi Profesor Julian Gardner, 1 kwietnia (sobota), o godz. 18:30, w Sali Lanckorońskich.