Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Konferencja z udziałem pracowników Wydziału Historycznego

Zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej z udziałem pracowników Wydziału Historycznego pt. "Protocoenobium Ordinis Fratrum Minorum in Polonia. Historia klasztoru i kościoła pod wezwaniem św. Bernardyna ze Sieny w Krakowie 1453-2023"
więcej o Konferencja z udziałem pracowników Wydziału Historycznego

Zachęcamy do udziału w konferencji "Wiedza, doświadczenie, rozrywka. Edukacyjne i kulturowe aspekty podróży z ziem polskich na zachód Europy w dobie nowożytnej i nowoczesnej (do 1939 r.)"
więcej o CFP Wiedza, doświadczenie, rozrywka. Edukacyjne i kulturowe aspekty podróży z ziem polskich na zachód Europy w dobie nowożytnej i nowoczesnej (do 1939 r.)
Kwietniowe promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ!

W kwietniu odbyły się promocje doktorskie naszego wydziału. Serdecznie gratulujemy 15 nowym doktorom i ich promotorom!
więcej o Kwietniowe promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ!

Zachęcamy do udziału w konferencji naukowej.
więcej o Międzynarodowa konferencja naukowa Genoa, Venice, and Their Colonies Compared, 13th to 16th Century. People, Power, and Art
Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Dniu Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego w piątek 24 marca!
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2023