Promocje doktorskie

28 stycznia 2022 r. odbyły się promocje doktorskie nowych doktorów w dyscyplinie nauki o sztuce.

Serdecznie gratulujemy nowym doktorom wywodzącym się z Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego:

dr Weronice Rostworowskiej-Kenig (promotor: prof. dr hab. Wojciech Bałus z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego)

dr Wiktorii Kozioł (promotor: prof. dr hab. Wojciech Bałus)

dr Kamili Twardowskiej (promotor: prof. dr hab. Wojciech Bałus)

dr Katarzynie Uchowicz (promotor: prof. dr hab. Andrzej Szczerski z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego)

dr Magdalenie Garnczarskiej (promotor: dr hab. Małgorzata Smorąg Różycka, prof. UJ z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego)

dr Joannie Utzig (promotor: dr hab. Marek Walczak, prof. UJ z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego)

dr. Adamowi Spodarykowi (promotor: dr hab. Marek Walczak, prof. UJ)

dr Wiesławie Chodkowskiej (promotor: dr hab. Marek Walczak, prof. UJ)

dr Justynie Łuczyńskiej-Bystrowskiej (promotor: dr hab. Marek Walczak, prof. UJ)

dr Maszy Sitek (promotor: dr hab. Marek Walczak, prof. UJ)

dr Dagny Nestorow (promotor: dr hab. Andrzej Betlej, prof. UJ z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego)