Konferencja z udziałem pracowników Wydziału Historycznego

Zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej z udziałem pracowników Wydziału Historycznego pt. "Protocoenobium Ordinis Fratrum Minorum in Polonia. Historia klasztoru i kościoła pod wezwaniem św. Bernardyna ze Sieny w Krakowie 1453-2023"

Zachęcamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej z okazji jubileuszu krakowskiego klasztoru pt.: Protocoenobium Ordinis Fratrum Minorum in Polonia.  Historia klasztoru i kościoła pod wezwaniem św. Bernardyna ze Sieny w Krakowie 1453-2023.

Obrady odbędą się w dniach 7-9 września 2023 w Auli św. Szymona z Lipnicy w klasztorze oo. Bernardynów w Krakowie. Wezmą w nich udział pracownicy Wydziału Historycznego reprezentujący Instytut Historii, Instytut Historii Sztuki i Instytut Judaistyki.

Program wydarzenia.