Nowi doktorzy w dyscyplinach nauki o sztuce oraz etnologia i antropologia kulturowa

15 kwietnia odbyły się promocje doktorskie dyscyplin naukowych prowadzonych przez Wydział Historyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wydarzenie prowadził pan dziekan prof. dr hab. Stanisław Sroka. Władze rektorskie reprezentował prof. dr hab. Piotr Jedynak, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej. Ponadto obecni byli przewodniczący rad dyscyplin: prof. dr hab. Krzysztof Loska (Rada Dyscypliny Nauki o sztuce) oraz dr hab. Ewa Kocój, prof. UJ (zastępczyni przewodniczącego Rady Dyscypliny Etnologia i Antropologia Kulturowa UJ dr. hab. Marcina Brockiego, prof. UJ).

Oto lista promowanych z dyscypliny "Nauki o sztuce":

💙 dr Michał Jaczyński - promotor prof. dr hab. Magdalena Dziadek

💙 dr Maria Staniszewska - promotor prof. dr hab. Piotr Krasny

💙 dr Marta Graczyńska - promotor dr hab. Teresa Rodzińska-Chorąży, prof. UJ

💙 dr Magdalena Młodawska - promotor dr hab. Teresa Rodzińska-Chorąży, prof. UJ

💙 dr Klara Sterczewska - promotor prof. dr hab. Andrzej Pitrus

💙 dr Marta Kudelska - promotor dr hab. Cezary Woźniak, prof. UJ

Dyscyplina Etnologia i antropologia kulturowa:

💙 dr Konrad Borek - promotor prof. dr hab. Janusz Barański

💙 dr Magdalena Zych - promotor prof. dr hab. Janusz Barański

💙 dr Maria Działo-Nosal - promotor dr hab. Monika Golonka-Czajkowska, prof. UJ

💙 dr Ewa Rossal - promotor dr hab. Marcin Brocki, prof. UJ, w zastępstwie promotora promowała dr hab. Monika Golonka-Czajkowska, prof. UJ.

Serdecznie gratulujemy! 👏