Nagroda im. Zofii i Jana Włodków

ID UJ na Wydziale Historycznym

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o otwarciu konkursów na finansowanie działań ze środków programu Inicjatywa Doskonałości Uniwersytetu Jagiellońskiego przekazanych do dyspozycji Dziekanowi Wydziału Historycznego w roku budżetowym 2022.

W poniższych zakładkach znajdują się szczegółowe informacje o otwartych konkursach, karta zgłoszenia projektu oraz lista pracowników dziekanatu WH pełniących funkcje opiekunów projektów. Wnioski o finansowanie są przyjmowane w trybie ciągłym od dnia 22 lutego 2022. Wnioski należy zgłaszać do opiekuna projektu w godzinach pracy dziekanatu. Wniosek powinien zawierać kartę zgłoszenia projektu oraz dokumenty wskazane w ogłoszeniu konkursu. Wnioski będą sukcesywnie rozpatrywane przez Wydziałową Komisję Konkursową Programu ID UJ. Decyzję o finansowaniu projektu podejmuje Dziekan Wydziału Historycznego na podstawie pozytywnej rekomendacji Komisji.

Karta zgłoszenia projektu

Konkurs na organizację konferencji i seminariów

Konkurs dotyczący współpracy badawczej

Konkurs "Nauka dla społeczeństwa"