Damian Małecki
Szymon Uliasz
Żaneta Niedbała
Magdalena Worobjew
Magdalena Zych
Konrad Borek
- Recenzja 1
- Recenzja 2
- Streszczenie
- Obrona UWAGA! Obrona zaplanowana na 18 grudnia nie odbędzie się - o nowym terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.
- Obrona NOWY TERMIN
Ewa Rossal
- Recenzja 1
- Recenzja 2
- Streszczenie
- Obrona UWAGA! Obrona zaplanowana na 19 grudnia nie odbędzie się - o nowym terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.
- Obrona - nowy termin
Filip Wróblewski
Kaja Kajder
Maria Działo-Nosal
Magdalena Młodawska
Mateusz Gil
Paulina Kowalczyk-Matys
Michał Jaczyński
Marta Graczyńska
Karolina Turcza-Kubica
Paulina Mielnik
Jadwiga Olbrot
Bartosz Wieremiej
Armand Zyzman
Filip Jankowski
Natalia Małecka-Drozd
Karol Dzięgielewski
Jarosław Krutak
Sławomir Pastuszka
Grażyna Granda
Maria Staniszewska
Sonia Knapczyk
Patryk Masny
Marcin Szymoniak
Krzysztof Byrski
Maciej Peplinski
Jolanta Kruszniewska
Magdalena Cielecka
Justyna Kamińska
Tomasz Olszacki
Rafał Ochęduszko
Mateusz Kosonowski
Jan Chmura
Łukasz Galusek
Krzysztof Dobosz
Piotr Sterczewski
Marta Kudelska
Marta Habdas
Bartosz Duszyński
Jarosław Suchan
Justyna Gałuszka
Bogumiła Wiśniewska
Justyna Kica
Aleksandra Nosalska
Michał Nowak
Hubert Zięba
Katarzyna Babulewicz
Martyna Nowicka-Wojnowska
Michał Schmidt
Mateusz Gajda
Marcin Witkowski
Kinga Migalska
Agnieszka Smołucha-Sładkowska
Anna Wyszyńska
Piotr Kalicki
Szymon Cierpisz (dyscyplina: nauki o sztuce)
Krzysztof Michalczewski (dyscyplina: archeologia)
Andrzej Malik (dyscyplina: historia)
Stanisław Kłosowski (dyscyplina: nauki o sztuce)
Dominik Lulewicz (dyscyplina: historia)
Mateusz Olejnik (dyscyplina: historia)
Weronika Grzesiak (dyscyplina: nauki o sztuce)
- Streszczenie
- Obrona
- Obrona UWAGA! zaplanowana na jutro - 22 listopada br. - publiczna obrona doktorska Pani mgr Weroniki Grzesiak zostaje odwołana
- Recenzja 1
- Recenzja 2
Paulina Haratyk (dyscyplina: nauki o sztuce)
Anna Kubica-Grygiel (dyscyplina: archeologia)
Rafał Kobylec (dyscyplina: historia)
Bohdan Małysz (dyscyplina: historia)
Kaja Łuczyńska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Agnieszka Dziarmaga (dyscyplina: historia)
Hripsime Mamikonyan (dyscyplina: historia)
Natalia Wojtanowska-Bąk (dyscyplina: historia)
Karolina Olszowska (dyscyplina: historia)
Julia Kościuk-Załupka (dyscyplina: archeologia)
Anita Kunikowska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Patryk Mamczur (dyscyplina: historia)
Piotr Kalicki (dyscyplina: archeologia)
Magdalena Kazimierczak (dyscyplina: archeologia)
Diana Błońska (dyscyplina: historia)
Łukasz Nowacki (dyscyplina: historia)
Marcin Klemenski (dyscyplina: historia)
Barbara Wywiał (dyscyplina: historia)
Monika Michalska (dyscyplina: historia)
Wojciech Baliński (dyscyplina: historia)
Marcin Maciuk (dyscyplina: historia)
Mateusz Andrzejewski (dyscyplina: nauki o sztuce)
Małgorzata Jędrzejczyk (dyscyplina: nauki o sztuce)
Marekas Buika (dyscyplina: historia)
Dagny Nestorow (dyscyplina: nauki o sztuce)
Barbara Zając (dyscyplina: archeologia)
Mikołaj Murkociński (dyscyplina: historia)
Mateusz Kalita (dyscyplina: archeologia)
Dawid Rydzek (dyscyplina: nauki o sztuce)
Magdalena Urbańska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Magdalena Sobas (dyscyplina: archeologia)
Stanisław Wilk (dyscyplina: archeologia)
Agnieszka Brzeska-Zastawna (dyscyplina: archeologia)
Maciej Wacławik (dyscyplina: archeologia)
Jakub Morawski (dyscyplina: nauki o sztuce)
Masza Sitek (dyscyplina: nauki o sztuce)
Monika Biesaga (dyscyplina: historia)
Małgorzata Byrska-Fudali (dyscyplina: archeologia)
Wiesława Chodkowska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Wojciech Duszyński (dyscyplina: historia)
Szymon Jellonek (dyscyplina: archeologia)
Jacek Karmowski (dyscyplina: archeologia)
Ewa Kaźmierczyk (dyscyplina: historia)
Aleksandra Knapik (dyscyplina: nauki o sztuce)
Michał Lewicki (dyscyplina: nauki o sztuce)
Justyna Łuczyńska-Bystrowska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Łukasz Miszk (dyscyplina: archeologia)
Marcin Mleczak (dyscyplina: historia)
Paulina Nortowska (dyscyplina: historia)
Kamila Twardowska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Katarzyna Uchowicz (dyscyplina: nauki o sztuce)
Olga Bobrowska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Łukasz Chrobak
Michał Dalidowicz (dyscyplina: historia)
Marek Dolewka (dyscyplina: nauki o sztuce)
Magdalena Garnczarska (dyscyplina: nauki o sztuce)
Marzena Grosicka (dyscyplina: historia)
Justyna Janik (dyscyplina: nauki o sztuce).
Małgorzata Kajzer (dyscyplina: archeologia)
Monika Kamińska (dyscyplina: archeologia)
Piotr Kołpak (dyscyplina: historia)
Wiktoria Kozioł (dyscyplina: nauki o sztuce)
Mateusz Król (dyscyplina: historia)
Jakub Kuciak (dyscyplina: historia)
Kamila Nocoń (dyscyplina: archeologia)
Marcin Petrowicz (dyscyplina: nauki o sztuce)
Krzysztof Popek (dyscyplina: historia)
Katarzyna Radnicka (dyscyplina: archeologia)
Jakub Rogulski (dyscyplina: historia)
Weronika Rostworowska-Kenig (dyscyplina: nauki o sztuce)
Gabriela Sitek (dyscyplina: nauki o sztuce)
Ireneusz Skupień (dyscyplina: nauki o sztuce)
Jarema Słowiak (dyscyplina: historia)
Adam Spodaryk (dyscyplina: nauki o sztuce)
Damian Stefański (dyscyplina: archeologia)
Adam Szczupak (dyscyplina: historia)
Joanna Utzig (dyscyplina: nauki sztuce)
Maria Wąchała-Skindzier (dyscyplina: historia)
Wiktor Węglewicz (dyscyplina: historia)
Justyna Wiąckiewicz (dyscyplina: nauki o sztuce)
Marek Wojnar (dyscyplina: historia)
Grzegorz Wołk (dyscyplina: historia)
Marcin Czarnowicz
Julia Czapla
Mateusz Gancewski
Paweł Gołyźniak
Janusz Kołacz
Joanna Kołodziej
Paweł Markiewicz
Sakura Sanada
Aleksander Stankiewicz
Marta Stańczyk (dysyplina: nauki o sztuce)
Aleksander Strojny
Stanisław Witecki
Bartłomiej Wołyniec (dyscyplina: historia)
Benedykt Żurek
Marek Bebak
Adam Białoń
Katarzyna Ceklarz
Magda Cieśla
Sebastian Drabik
Agata Dworzak
Paweł Gąsiorczyk
Ulana Gocman
Artur Goszczyński
Marek Hańderek
Piotr Hapanowicz
Sylwia Jakubczyk-Ślęczka
Krzysztof Jurecki
Dominik Kadzik
Szymon Kalicki
Bartosz Kołoczek
Adam Korczyński
Anna Lasota-Kuś
Anna Lebensztejn
Marta Lisok
Katarzyna Maniak
Edyta Marzec
Piotr Pajor
Mirosław Płoski
Kamil Ruszała
Tobiasz Targosz
Štefan Valášek
Adam Zapała
Albert Zastawny
Agnieszka Fulińska
Krzysztof Hipp
Małgorzata Imiołek
Anna Janicka
Alicja Jarkowska-Natkaniec
Łukasz Jarosz
Bożena Kostuch
Ewa Kozaczkiewicz
Anna Król
Wanda Łuczak
Wawrzyniec Miścicki
Vladyslava Moskalets
Łukasz Oleszczak
Justyna Pyz
Dominika Rank
Krzysztof Siatka
Emilia Smagur
Łukasz Sochacki
Alicja Soćko-Mucha
Marcin Stasiak
Andrzej Iwo Szoka
Jerzy Wowczak
Andrzej Dudziński
Tomasz Dziedzic
Wioleta Jakubas
Dorota Jędruch
Michał Kasiński
Renata Leśniakiewicz-Drzymała
Katarzyna Moskal
Rafał Obetkon
Krzysztof Radtke
Dorota Susuł
Wacław Szczepanik
Wacław Szczepanik
Ryszard Tokarczuk
Magdalena Wąsowska
Justyna Balisz-Schmelz
Mikołaj Banaszkiewicz
Paweł Cembrzyński
Grzegorz First
Anna Kaiser-Lechowicz
Karolina Kolenda
Kamil Kopij
Łukasz Kossacki-Lytwyn
Karolina Kosyna-Fuji
Karolina Kosyna-Fuji
Magdalena Kozłowska
Matthew Lloyd Adams
Alicja Maślak-Maciejewska
Piruz Mnatsakanyan
Dominika Oliwa
Joanna Ostrowska
Zbigniew Robak
Paweł Sękowski
Monika Sokół-Rudowska
Stsiapan Stureika
Agata Wołkowska-Wolska
Maja Ziętara
Waldemar Bukowski
Tomasz Bzukała
Grzegorz Demel
Mateusz Drozdowski
Wojciech Dutka
Joanna Grabowska
Mateusz Grzęda
Zoltan Gyalokay
Maciej Janik
Marcin Jarząbek
Zenon Krawczyk
Katarzyna Kulikowska
Dominik Kuryłek
Katarzyna Lach
Aliaksandr Laneuski
Magdalena Ludera
Jakub Muchowski
Ewa Skotniczna
Monika Stępień
Anna Szczerba
Marek Tuszewicki
Barbara Witkowska